محل تبلیغات شما

رسانه اینترنتی مداحی امسال بر حسب وظیفه برای عاشقان اهل بیت مطالب متنوع و بسیار زیادی را برای استقبال و عزاداری محرم گردآوری کرده است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این آثار، شامل آثار برترین مداحان کشور و دیگر مداحان جهان اسلام است.

علاقه مندان به دریافت آثار می‌توانند در هر زمان با مراجعه به بخش «دانلود نوحه» به مطالبی از مداحان گرانقدر شامل آقایان: مهدی رسولی، مهدی میرداماد، مهدی سلحشور، محمود کریمی، مجید بنی فاطمه، جواد مقدم، جواد ذاکر، حسین سیب سرخی، حسین طاهری، حمید علیمی، غلام کویتی پور، عبدالرضا هلالی، میثم مطیعی و. و. دسترسی پیدا کنند و با بالاترین سرعت و کیفیت خیمه عزاداری شور انگیز خود را برپا کنند.

یکی از برترین مداحان کشور که هر ساله آثار او مورد توجه مردم و رسانه ملی قرار میگیرد جناب آقای حاج محمود کریمی است که تمامی مداحی های منتشر شده او تا به امروز در سایت سویل موزیک موجود است.

بیوگرافی آقای کریمی (برگرفته از ویکی پدیا)

محمود کریمی (زاده ۱۳۴۷ تهران)، از مداحان ایرانی است که مجری برنامه‌های متعدد عزاداری در بیت رهبری ایران بوده است. پدر محمود کریمی در سال ۱۳۶۱ در جنگ ایران و عراق و در عملیات فتح‌المبین مفقودالاثر شد و برادرش در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در شلمچه به شهادت رسید. کریمی سه برادر دیگر دارد، وی در سال ۱۳۷۰ ازدواج کرد و یک پسر و یک دختر دارد.

او از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۷۳ معلم تربیتی در دبستان محمدمنتظری خیابان بهشتی تهران بود.

محمود کریمی نوحه‌ خوانی را از سن ۷ سالگی آغاز کرد و اولین بار در مسجدی در شاهین شهر اصفهان مداحی کرد و از پدرش دو تومان صله دریافت کرد.

او مرثیه سرا است و بیشتر شعرهای نوحه‌ هایش را خود می‌گوید. او در حسینه امامزاده علی اکبر چیذر در هیئت رزمندگان اسلام نوحه‌خوانی می‌کند. وی ۱۴ سال پیش (در سال ۱۳۸۲) با نوحه مشهور «عمو جون» به شهرت رسید. این نوحه در رثای عباس بن علی (ع) است. او در سال ۱۳۹۱ در حسینه چیذر با سنج و دمام نوحه‌خوانی کرد که بازتاب گسترده داشت.

از معروفترین نوحه های آقای محمود کریمی میتوان به آثاری همچون . روزای بی تو چه غمگینه، سال به سال می گذره باز محرم میاد، امشبی را شه دین در حرمش مهمان است، حسین سرباز ره دین بود، تو قیامت را قیامت می کنی، دختر شاه دینم، تو خیمه هنوز من سر لشکرتم، خیمه شد بر پا، آهای آبروی آبرو و . اشاره کرد که همه آنها با نهایت کیفیت در وبسایت سویل موزیک موجود است.

آخرین مطلبی که برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم، موضوع دانلود زیارت عاشورا از بهترین مداحان کشور است که در این پست مداحی زیارت عاشورا توسط ۱۲ مداح برتر خوانده شده که با لینک مستقیم و نهایت سرعت قابل دریافت است.

در مورد زیارت عاشورا (برگرفته از ویکی پدیا)

زیارتی است نقل شده از امام محمد باقر (ع) که در مدح حسین بن علی (ع) و لعنت بر امویان است. در متون مذهب شیعه نگاشته‌ شده در دوران صفویان برای خواندن آن و مداومت بر آن ثواب و خاصیت‌های بسیاری نقل شده‌است و به شیعیان توصیه شده که بر خواندن زیارت عاشورا مبادرت بورزند.

در پایان زیارت عاشورا مستحب است ۲ رکعت نماز و بعد از آن دعای علقمه خوانده شود.

قدیمی‌ترین سند زیارت عاشورا از ابن قولویه قمی است در کتاب کامل ایارات و دیگری شیخ طوسی است که در کتاب «مصباح المتهجد» آورده است.


نوحه صوتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی