محل تبلیغات شما

در سال های اخیر با گسترش و پیشرفت علم و تکنولوژی، انجام بسیاری از فعالیت ها با استفاده از این بستر مناسب راحت تر از گذشته شده است. گسترش شبکه های اجتماعی و علاقه افراد جامعه به گشت و گذار در آن، ورود به عرصه مداحی را نیز برای مداحان و شاعران جوان و مشتاق و علاقه مند راحت تر کرده است.

در شرایط کنونی که اکثر فعالیت ها به صورت مجازی برگزار شده و خبری از تشکیل هیئت های عظیم نیست، فعالیت در فضای مجازی می تواند باعث شناخت بیشتر مداحان و حتی شاعران شود. هرچند مجلس عزاداری ائمه و ذکر سیره پیامبر و ویژگی های امامان برای هر کسی جذاب است اما نقش مداحان روز به روز در مجلس روضه برای مردم جذاب‌تر شده است. گویی مداحی‌ در کنار جاذبه‌ معنوی خود، جذابیت‌های دیگری هم برای افراد پیدا کرده است و از همین رو بسیاری به سمت آن کشیده شده اند.

 

مداحی سنگین چیست

این علاقمندی‌ محدودیت سنی نمی‌شناسد در میان نوجوانان و افراد میان سال و سالخورده هم هستند تعدادی زیادی که می‌خواهند مداح شوند.شاید به دلیل این قبیل جذابیت‌هاست که در ایام مذهبی از دریافتی مداحان حرف زده می‌شود اما کسی درباره دریافتی خطیبان مجالس کنجکاوی نمی‌کند. 

مداحی 

سنگین به نوعی از مداحی اطلاق می شود که به صورتی خاص خوانده شده و با گفتن ذکر حسین حسین انجام می شود.


مرجع دانلود مداحی جدید

حال که برای تبدیل شدن به مداحی خوب کلاس هایی در این زمینه برگزار می شود و مداحان معروف در تلاش برای انتقال سبک و تجارب خود به مداحان جوان هستند و حتی در بعضی از این کلاس ها صلاحیت فرد تایید شود، می توان انتظار داشت که در آینده ای نزدیک شاهد افزایش کیفیت مداحی در کشور باشیم. سایت مداحی به عنوان یکی از برترین مراجع در دانلود انواع مداحی های جدید، قدیمی و مداحی های اقوام مختلف ایرانی، می تواند شما را در دانلود بهترین مداحی های جدید یاری کند.


نوحه صوتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی